Windows ERP

İrsaliyeler içerisinden ilgili irsaliye ile bağlantılı olan fişlerin listelenmesi amacıyla 2.46.00.00 versiyonda F9 menüye "İrsaliye Bağlantıları" seçeneği eklenmiştir.Seçenek ile ilgili ayrıntılara bu makaleden erişebilirsiniz.

 

Devamını oku

Satınalma ve satış faturaları için yapılan fiş numaralama işleminde, numaralanacak olan faturaların hangi bilgiye göre sıralanacağının kontrolünün kullanıcıda olması amacıyla 2.46.00.00 versiyonda fiş numaralama ekranına "Sıralama Kriteri" kolonu eklenmiştir.Bu özellik ile ilgili ayrıntılara bu makaleden erişebilirsiniz.

 

Devamını oku

Şirket içinde yapılan personel harcamalarının Form Ba ve Form Bs'ye yansımaması amacıyla 2.37 versiyonu ile beraber satın alma ve satış dağıtım modülünden girilen alınan ve verilen hizmet faturalarının Detaylar sekmesine "Personel ve Diğer Masraflar" kutucuğu eklenmiştir.

Devamını oku

 

Logo ürünlerinde browserlar haricinde kart ve fişlerde sık kullanılan metinlerin kopyalanarak veya elle yazılarak kaydedilmesi,ayrıca bu kopyalanan metinlerin seçilerek ilgili alana yapıştırılması Shift+F10 - Sık Kullanılan Metinler özelliği ile sağlanabilmektedir.Kullanım detaylarına bu makaleden erişebilirsiniz.

Devamını oku