Tiger HR v3.7.2.0 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyasına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.  

Uyarı: 

Tiger HR v3.7.2.0  versiyonu  BordroPlus güncel sürümler ile uyumlu çalışmaktadır.

Sürüm Maddeleri:

 

Kayıt Nr

Ürün

Tanım ve Açıklama

1

NTHR-6029

 Tiger HR
 

B2E’de Anket Cevaplama Ekranına Girildiğinde En Üstte “Uygulama Adı” Bilgisinin Görünmesi

Anket Cevaplama Ekranının Üst Tarafında "Uygulama Adı" ve "Uygulama Detayı" Alanlarının Parametreye Bağlı Olarak Getirilmesi Sağlandı.

2

NTHR-6027

 Tiger HR
 

Ikweb/Araçlar/E-Posta İçerik Tanımlama/Anket-Sınav İçeriğine "Uygulama Adı" Değişkeninin Eklenmesi

Anket için "Ad, Soyad, Anket Linki, Anket Kanalı, Anket Kategorisi, Uygulama Başlangıç Tarihi, Uygulama Bitiş Tarihi, Uygulama Adı, Uygulama Detayı" Bilgileri Değişken Olarak Eklendi.

3

NTHR-5962

 Tiger HR
 

Mail Gönderimi Yapılan Tüm İşlemler için cc/bcc'ye Doğrudan Özlük Seçilerek Eklenebilmesi

Mail Gönderimi Yapılan Tüm İşlemler için cc/bcc'ye Doğrudan Özlük Seçilerek Eklenebilmesi Sağlandı.

4

NTHR-6007

 Tiger HR

İşe Alım

B2E'den Bulunulan İşe Alım Taleplerinde Onay/Red İşlemlerinin Mail Olarak İletilmesi

"Personel Talebi Onay Bilgilendirme" ve "Personel Talebi Red bilgilendirme" içerik Şablonları Oluşturularak İşe Alım Taleplerinde Onay/Red İşlemlerinin Mail Olarak İletilmesi Sağlandı.

5

NTHR-6026

 Tiger HR

Anket-Sınav

Ikweb/Anket/Anketi Uygula Ekranında "Uygulama Adı" Alanının Geliştirilmesi

Ikweb/Anket/Anketi Uygula Ekranında "Uygulama Adı" Alanının 250 karakter olması Sağlandı. Detay Alan Girebilmek için "Uygulama Detayı" Alanı Eklendi.

6

NTHR-5423

 Tiger HR
 

Ikweb/Anket-Sınav/Anket/Anketi Uygula Ekranında "İlişkili Nesne Tipi" Özlük Seçildiğinde Özlük İsmine Ek Olarak Pozisyon ve Email Adreslerinin Görünmesi

"Ikweb/Anket-Sınav/Anket/Anketi Uygula" Ekranında "İlişkili Nesne Tipi" Özlük Seçildiğinde Özlük İsmine Ek Olarak "Pozisyon" ve "Email Adresleri"nin Görünmesi Sağlandı. Anket Uygulandığında Mail Gönderilmesi Parametreye Bağlandı.

7

NTHR-5422

 Tiger HR
 

Ikweb/Anket-Sınav/Anket/Anketi Uygula Ekranında "İlişkili Nesne Tipi" Özlük Seçildiğinde Çoklu Özlük Ekleme Özelliğinin Eklenmesi

Ikweb/Anket-Sınav/Anket/Anketi Uygula Ekranında "İlişkili Nesne Tipi" Özlük Seçildiğinde Çoklu Özlük Ekleme Özelliğinin Eklenmesi Sağlandı.

8

NTHR-6033

 Tiger HR

İşe Alım

İşe Alım/İlan/Başvuruları İncele Ekranında İlgili Özgeçmiş için Görüşme Butonuna Tıklandığında Daha Önceki Görüşme Bilgilerinin Görünmesi

Özgeçmişin İlan İle İlgili Yapmış Olduğu Diğer Görüşme Bilgilerinin de Görünmesi Sağlandı

9

NTHR-6028

 Tiger HR
 

Anket Tamamlandığında, Tamamlandı Bilgisinin, Anket İletilirken Yer Alan to/cc/bcc ‘deki Kişilere Bildirilmesi

"Atanan Anket Tamamlandı" Mail Şablonu Eklendi. İletilirken Gönderilen Kişilere Tamamlandığında Bildirim Gitmesi için ise; Ayarlar->Sistem Ayarları -> Anket/sınav Altına 'Anket Sonuçlandığında, Anket Atama Mailinde Gönderilen Kişilere Bilgi Ver ' Parametresi Eklendi.

Saygılarımızla,

Logo Yazılım