İK ürünleri için 4.44.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden  erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

 

 Uyarılar:
 Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.
4.44.00.00 Sürüm Maddeleri;
 

alt

 

Kayıt Nr

Ürün

Tanım ve Açıklama

1

WINHR-14493

Bordro Plus

Sicil Yönetimi
alt alt Kayıtlar - İşten Çıkış Kayıtları

İşten Çıkış Kaydı İbraname Raporuna Kıdeme Esas Süre ve İhbara Esas Gün Alanları Eklenmelidir

İşten Çıkış Kayıtları İbraname raporu alan listesine " Kıdeme Esas Süre" ve "İhbara Esas Gün" alanları eklenmiştir.

2

WINHR-15425

Bordro Plus

Bordro

Otomatik Katılım İçin Bireysel Emeklilik Şirketlerine İletilen Dosyalar ve Sonuçlarının Gösterilebileceği Geliştirmeler Yapılmalı

Bordro Menüsü İşlemler seçeneği altına BES Otomatik Katılım Entegrasyon modülüne bağlı olarak "Bireysel Emeklilik Veri Aktarımı" seçeneği eklendi.

3

WINHR-15280

Bordro Plus

 1. Bordro
  alt alt Kayıtlar - Dönem Bilgileri

Bir Puantaj Dönemi Üzerinde Yapılan Dönem Güncelleme İşleminde O Dönem Tarihleri Arasındaki Kanuni Değişiklik Kayıtları Kontrol Edilmelidir

Bir puantaj dönemi üzerinde yapılan dönem güncelleme işleminde o dönem tarihleri arasındaki kanuni değişiklik kayıtlarının kontrol edilmesi sağlandı.

4

WINHR-15420

Bordro Plus

 1. Bordro
  alt alt Raporlar - Tahakkuk Listesi

Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım İşlemlerinin Gönderimi için Tahsilat Dosyası Oluşturulabilmeli

BES Otomatik Katılım Entegrasyon modülü kapsamında Tahakkuk Listesi raporuna "Otomatik Katılım" filtre grubu eklenerek tahsilat ve sorgulama dosyası oluşturulması sağlanmıştır. 

5

WINHR-14409

Bordro Plus

Sicil Yönetimi
alt alt Tanımlar - Sicil Kartları

Çocuk Yardımı Türünde Bir Sosyal Yardım Eklenip Sicile Tabi Tutulduğunda Çocuk Sayısı Alanına Tanım Yansımıyor.

Sicil kartı içerisinde Tabi Olduğu Sosyal Yardımlar bölümünden "Çocuk Yardımı" türünde bir kurum çalışma parametresi eklendiğinde Aile Bilgileri/Çocuk Sayısı ekranına ilgili parametre yansımıyordu, yansıması sağlandı.

6

WINHR-15593

Bordro Plus

Bordro

AvivaSa - Bordro Plus Bireysel Emeklilik Entegrasyonu Geliştirmeleri BES Otomatik Katılım Entegrasyonu Modülü Kapsamında Yapılmalıdır.

AvivaSa - Bordro Plus Bireysel Emeklilik entegrasyon geliştirmeleri BES Otomatik Katılım Entegrasyonu modülü kapsamında yapılmıştır.

7

WINHR-15681

Bordro Plus

 1. Bordro
  alt alt Raporlar - Tahakkuk Listesi

Tahakkuk Listesi Raporu Alınırken BES Sözleşmesi Yeni Eklenecek Personeller "Mevcut Çalışan" Olarak Listeleniyor. Yeni Giriş Olarak Listelenmeli.

Tahakkuk Listesi raporu alınırken BES Sözleşmesi yeni eklenecek personeller "Mevcut Çalışan" olarak listeleniyordu, "Yeni Giriş" olarak listelenmesi sağlandı.

8

WINHR-15569

Bordro Plus

 1. Bordro
  alt alt Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Ay İçerisinde İşten Çıkış Olduğunda Aphb'de Gün ve Hak Edilen Ücret Bilgisi Yanlış Listeleniyor

Personelin ay içerisinde işten çıkışı yapıldığında Aylık Prim ve Hizmet Belgesinde gün bilgisi ve hak edilen ücret kolonları yanlış listeleniyordu, düzeltildi.

9

WINHR-15673

Bordro Plus

 1. Bordro
  alt alt Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

İşten Çıkan ve İşe Geri Alınan Personelin Sicil Kartı İçinde Muafiyetler Bölümü İşaretlenmiş ise Personel Aylık Prim ve Hizmet Belgesinde (APHB) Listelenmiyor.

İşten çıkan ve işe geri alınan personelin sicil kartı içinde muafiyetler bölümü işaretlenmiş ise personel Aylık Prim ve Hizmet Belgesi'nde (APHB) listelenmiyordu, listelenmesi sağlandı.

10

WINHR-15797

Bordro Plus

 1. Bordro
  alt alt Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Ayın 1 inde İşten Çıkan Personelin Son Puantajı Aylık Prim ve Hizmet Belgesi'ne (APHB) Yansımıyor.

Ayın 1'inde işten çıkan personelin son puantajı Aylık Prim ve Hizmet Belgesi'nde (APHB) listelenmiyordu, listelenmesi sağlandı.

11

WINHR-15799

Bordro Plus

 1. Bordro
  alt alt Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Aylık Prim Hizmet Belgesinde (APHB) Eksik Gün Bilgisi Yanlış Listeleniyor.

Aylık Prim ve Hizmet Belgesi'nde (APHB) eksik gün sayısı hatalı değer getiriyordu , düzeltildi.

12

WINHR-15589

Bordro Plus

 1. Bordro
  alt alt Kayıtlar - Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları

Otomatik Katılıma Girişte Doğum Tarihi Kontrolü Yapılırken Firmanın Sisteme Dahil Olduğu Tarih İtibariyle 45 Yaşını Doldurup Doldurmadığı Kontrol Edilmelidir.

"Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları" ekranında katılımcı eklenirken doğum tarihi kontrollerinin, Bordro parametrelerine eklenen "Otomatik Katılım Giriş Tarihi" alanına göre yapılması sağlandı. Saygılarımızla,
Logo Yazılım