Windows ERP

2.50.00.00 versiyonda yapılan e-Defter geliştirmeleri ile ilgili ayrıntılara ulaşmak için bu makaleden yararlanabilirsiniz.

Devamını oku

İrsaliyeler içerisinden ilgili irsaliye ile bağlantılı olan fişlerin listelenmesi amacıyla 2.46.00.00 versiyonda F9 menüye "İrsaliye Bağlantıları" seçeneği eklenmiştir.Seçenek ile ilgili ayrıntılara bu makaleden erişebilirsiniz.

 

Devamını oku

Satınalma ve satış faturaları için yapılan fiş numaralama işleminde, numaralanacak olan faturaların hangi bilgiye göre sıralanacağının kontrolünün kullanıcıda olması amacıyla 2.46.00.00 versiyonda fiş numaralama ekranına "Sıralama Kriteri" kolonu eklenmiştir.Bu özellik ile ilgili ayrıntılara bu makaleden erişebilirsiniz.

 

Devamını oku

Şirket içinde yapılan personel harcamalarının Form Ba ve Form Bs'ye yansımaması amacıyla 2.37 versiyonu ile beraber satın alma ve satış dağıtım modülünden girilen alınan ve verilen hizmet faturalarının Detaylar sekmesine "Personel ve Diğer Masraflar" kutucuğu eklenmiştir.

Devamını oku

 

Logo ürünlerinde browserlar haricinde kart ve fişlerde sık kullanılan metinlerin kopyalanarak veya elle yazılarak kaydedilmesi,ayrıca bu kopyalanan metinlerin seçilerek ilgili alana yapıştırılması Shift+F10 - Sık Kullanılan Metinler özelliği ile sağlanabilmektedir.Kullanım detaylarına bu makaleden erişebilirsiniz.

Devamını oku

Seri/Lot Numaralarında Sevkedilemez Özelliği

 

     2.47.00.00 sürümüyle beraber iade alınan seri ya da lot takipli ürünün seri/lot numaralarının tekrar satışının engellenebilmesi sağlanmıştır. Kullanım detaylarına bu makaleden erişebilirsiniz.

Devamını oku

Form Yazdırma Limitleri

 

     2.46.00.00 versiyonu ile beraber  form yazdırma limiti özelliği  kullanıma sunulmuş olup kullanım detaylarına bu makaleden erişebilirsiniz.

 

Devamını oku

Personel Muhasebe Bağlantı Kodu Parametreleri

 

Go 3,Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise ürünleri, Bordroplus ürünü ile entegre çalışarak, puantaj kartlarındaki toplam tutarların tanımlanan muhasebe bağlantı kodlarına göre muhasebeleştirilmesini sağlamaktadır.

 

Devamını oku

Logo APP Genel Kullanımı

  

 3 serisi ürünlerin sahip olduğu app-in-app özelliği ile programı ihtiyaçlar doğrultusunda zenginleştirme olanağımız mevcuttur.Ürün içinde yer alan standart özelliklerin yanı sıra birçok fonksiyon ya da ek özelliği, tek tıkla app olarak indirmek ve indirilen app'in sahip olduğu özellikleri kullanmak mümkündür.Ürünler ile birlikte gelen app'lerin yanısıra Logo İş Ortakları tarafından geliştirilen tüm uygulamalar da Logo Store’dan kullanıcılara sunulmaktadır.  

Devamını oku

               GO 3 demo setinin çalışması için öncelikle bilgisayarda veya sunucuda Microsoft Sql Server’ın kurulu olması gerekmektedir.Eğer mevcut değil ise aşağıdaki linklerden kurulum dosyası ve dökümanını indirerek kurulumu yapabilirsiniz:

Link:  ftp://download.logo.com.tr/Windows/TOOLS/SQL_Kurulum/SQL_2012_EXPRESS/

Sql kurulumu yapıldıktan sonra demo kurulumunu başlatabilirsiniz.Bunun için talebiniz sonucu size gönderilmiş ve aşağıda bir benzeri bulunan maildeki kurulum linkine tıklayarak GO 3 demo seti dosyalarını indireceğiniz adrese ulaşabilirsiniz. 

 

Devamını oku