Logo Mind Insight 1.12 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yeralmakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

Sürüme ait genel uyarılar bölümünü okumanız önemle rica olunur.

1.1. Sürüm güncellemesinden sonra Resmon.exe üzerinden, proxy.exe nin portu dinlediğinden emin olunmalıdır. Proxy.exe nin  sürüm güncellemesinden sonra çalışır hale gelmesi, sunucunun konfigürasyonuna göre değişiklik gösterebilir.

1.2. Proxy.exe nin çalışır olduğuna emin olunduktan sonra, uygulamaya erişim problemi yaşanırsa LogoMindSettings.exe üzerindeki analiz/onar işlemlerinin üzerinden geçilebilir.

1.12 sürümü için yapılan maddeler aşağıdaki gibidir.

 

  Kayıt Nr Ürün Tanım ve Açıklama
1 LMI-519    
LogoMindInsightSettings exe / Ayarlar / Bağlantı Ayarları / Kontrol Et / "Basıc Port" çakışması varsa kaydet denildiğinde gelen uyarı metni hatalı. "Admin portu ......... " olarak geliyor.
 
2 LMI-508    
Models_Tiger_SqlServer_TR 1.12
 
3 LMI-505    
Netsis HR entegrasyonu detay kaydetmeden yapılabilmeli
 
4 LMI-504    
Logomind Insight - Qlik Sense 3.2 SR1 Geçişi
 
5 LMI-502    
Logomind Insight Settings'de Sertifika kaydedilebilmeli
 
6 LMI-495    
Yedekle ile backup alınır.Entegrasyonlardan biri silinir.Geri yükle ile tekrar yüklendiğinde Silinen Entegrasyon aynı şekilde geri yüklenmiyor.
 
7 LMI-482    
Bağlantı Ayarları / Kontrol Et butonuna basıldığında çakışan portlar işaretleniyor.Bu durumda Kaydet denildiğinde uygun bir uyarı verilmeli.Verilen uyarıya Tamam denildiğinde Kaydedilmeli, Vazgeç denildiğinde Portu değiştirme fırsatı verilmelidir.
 
8 LMI-480    
Bağlantı Ayarları / Host White List bölümünde eklenmesi ve silinmesi istenilen satırlar seçildikten sonra "Kaydet" tıklandığında bir defada yeni eklenenlerin eklenmesi, silinenlerin kaldırılması isteniyor.
 
9 LMI-478    
Tiger Entegrasyonunda Finansal tablolar / AnaRasyolar'da ekteki gibi formüller görülüyor.
 

  

İyi Çalışmalar.

Logo Yazılım