Sayın İlgili,

LogoConnect ürünleri için 2.42.00.01 ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yeralmakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

 

 

 

Kayıt Nr

Ürün

Tanım ve Açıklama

1

LDXC-7022

 LogoConnect

e-Fatura/e-Arşiv

LogoConnect'te Kur Farkı faturalarında Tutar kolonu boş oluşmaktadır.

Kur Farkı faturaları için LogoConnect'te Tutar kolonu boş oluşmaktaydı, ekranlarda Tutar kolonunun dolu oluşması sağlanarak sorun çözüldü.

2

LDXC-7035

 LogoConnect

e-Arşiv - Görev Yönetici

e-Arşiv Faturalarında Hazırlanacak ve Paketlenecek ekranları boş iken Görev Yöneticisi ile Otomatik Paketleme, Otomatik Onayla işlemi yapıldığında "Incorrect syntax 'WHERE'" hatası alınıyor.

e-Arşiv faturalarında Hazırlanacak ve Paketlenecek ekranlarında fatura yokken Görev Yöneticisi ile Otomatik Paketleme, Otomatik Onayla işlemi yapıldığında "Incorrect syntax 'WHERE'" hatası alınıyordu, hata alınmaması sağlandı.

3

LDXC-7159

 LogoConnect

e-Fatura/e-Arşiv – e-Posta Gönder

Birden fazla fatura seçilip e-Posta ile Gönder işlemi yapıldığında "Fatura üzerindeki alıcıya gönder" parametresi işaretliyken alıcı e-posta adresi alanı boş oluşuyor.

Toplu fatura seçilip "e-Posta ile Gönder/Fatura üzerindeki alıcıya gönder" işlemi yapıldığında cari hesap kartı üzerinde tanımlı olan e-posta adresleri gönderim ekranına gelmemekteydi, kartlarda e-posta tanımı olduğunda alanın otomatik dolu gelmesi sağlanmıştır.

Saygılarımızla,
Logo Elektronik