Sayın İlgili,

LogoConnect ürünleri için 2.40.00.01 ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yeralmakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

No

Kayıt No

Ürün

Tanım ve Açıklama

1

LDXC-6707

 LogoConnect

Seçenekler – Doküman Parametreleri

"Belge Durumunu Otomatik Sorgula" Parametresi Son 15 Günü Sorgulayacak Şekilde Düzenlenmeli.

"Belge Durumunu Otomatik Sorgula" parametresi için geliştirme yapıldı. Parametrenin ilk kullanımdan sonra aktif hale getirilmesi al işlemlerinin uzamasına sebep oluyordu. (Tüm geçmiş faturaların durumları sorguladığı için) Otomatik sorgulama ile sadece geriye dönük 15 günlük faturaların durumunun sorgulanması sağlandı. Diğer tüm geçmiş kayıtlar için fatura üzerinde F9 menüsünden durum sorgulama işlemi yapılmaya devam edilebilir.

2

LDXC-6711

 LogoConnect

e-Fatura – Arşiv Gelen Kutusu

Arşiv Gelen Kutusu Kapatıldığında 'Invalid Pointer' Hatası Alınıyor.

e-Fatura/Arşiv Gelen Kutusu kapatıldığında 'Invalid Pointer' ve 'Access Violation' hataları alınıyordu, hata alınmaması sağlandı.

3

LDXC-6747

 LogoConnect

Seçenekler – Cari Hesap Parametreleri

e-Arşiv Faturalarında Barkod Alanları Oluşmuyor.

e-Arşiv faturaları için tanımlanan Barkod alanları UBL'e eklenmiyordu, tanımlanan alanların UBL'e eklenmesi sağlandı.

4

LDXC-6785

 LogoConnect

Seçenekler – Cari Hesap Parametreleri

e-Fatura/e-Arşiv Kullanılmayan Çalışma Alanlarında Cari Hesap Parametreleri Kayıt Edilirken "GeneralForm Bulunamadı. Veritabanı Hazır Değil" Hatası Alınmaktadır.

e-Fatura/e-Arşiv kullanılmayan Çalışma Alanlarında Cari Hesap Parametreleri kayıt edilirken "GeneralForm Bulunamadı. Veritabanı Hazır Değil" hatası alınıyordu, hata alınmaması sağlandı.

5

LDXC-6787

 LogoConnect

e-Fatura – Logo Entegratör

LogoConnect'ten Kontör Bilgilerinin Gösterilmesi İçin Ayrı Bir Alana Buton Eklenmeli.

Entegratör kontör bilgilerinin LogoConnect içerisinden görünebilmesi için e-Fatura/Logo Entegratör/Kontör Bilgileri ekranı eklendi.