Değerli İş Ortaklarımız,
 
ERP ürünleri 2.47.00.01 Ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup setup dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.
 
 
 
Önemli Uyarı :
Hazırlanan ara sürüm dosyaları sadece 2.47.00.00 sürüm dosyaları üzerine kopyalanmalıdır. Firma üzerinde "Tabloları Sürüme Göre Güncelle" işlemi ve Dönem üzerinde "Veritabanı Araçlarını Oluştur" işlemi yapılmasına gerek yoktur.
 
2.47.00.01 Ara Sürüm İçeriği:
 
  

altaltaltaltalt

 

  Kayıt Nr Ürün Tanım ve Açıklama
1 WINERP-67420 GO3
TigerPlus
Tiger3
TigerEnterprise
Tiger3Enterprise
Satış ve Dağıtım
alt alt Hareketler - Satış Faturaları
Fatura İçerisinden F9 İrsaliye Aktar Seçeneği İle Birden Fazla İrsaliye Aktarıldığında Fatura Başlığındaki Özel Kodu ve Yetki Kodu Değişmemelidir.
Fatura içerisine f9 irsaliye aktar ile birden fazla irsaliye aktarıldığında faturada özel kod ve yetki kodu alanları boş dahi olsa irsaliyeden bu alanların doldurulmaması ve değişmemesi sağlandı. Fatura içerisine tek bir irsaliye aktarıldığında bu alanlar irsaliyeden aktarılacaktır.
2 WINERP-68653 GO3
TigerPlus
Tiger3
TigerEnterprise
Tiger3Enterprise
Satış ve Dağıtım
alt alt Hareketler - Satış Faturaları
Fatura Tipi "SGK" Olan Faturalarda Kdv Muafiyet Kodlarında Özel Matrah ve İstisna Muafiyet Kodlarının Seçilebilmesi Sağlanmalıdır.
e-Fatura işlemlerinde fatura tipi "SGK" olan fatura satırlarında tevkifat ve ötv istisna ek vergi uygulanan malzemelerle işlem yapılabilmesine izin verilerek e-Fatura tipi "SGK" olan faturalarda Kdv muafiyet kodlarında özel matrah ve istisna muafiyet kodlarının seçilebilmesi sağlandı.
3 WINERP-69399 GO3
TigerPlus
Tiger3
TigerEnterprise
Tiger3Enterprise
Duran Varlık Yönetimi
alt alt İşlemler - Toplu Amortisman/Değerleme Hesaplamaları
Toplu Amortisman Hesaplamada Performans Sorunu Yaşanıyor.
Toplu amortisman hesaplama işleminde performans iyileştirmesi yapılmıştır.
4 WINERP-69130 TigerEnterprise
Tiger3Enterprise
Üretim Kontrol
alt alt Hareketler - Üretim Emirleri
Satış Siparişi Üzerinden Üretim Emri Oluştur Denilerek Gelen Üretim Emri Fişi Kaydedildiğinde Access Violation Hatası Alınıyor
Satış siparişi üzerinden "Üretim Emri Oluştur" seçeneği ile açılan üretim emri fişi kaydedildiğinde hata alınıyordu, düzeltildi.
5 WINERP-69384 GO3
TigerPlus
Tiger3
TigerEnterprise
Tiger3Enterprise
İhracat
alt alt Hareketler - İhracat Operasyon Fişleri
İhracat Operasyon Fişinde, Stok Yeri Takibi Yapılan Malzeme Varsa İade Al Yapıldığında Stok Yeri Girişi Bazında Giriş Hareketi Oluşmuyor.
İhracat operasyon fişi üzerinden F9-İade al işlemi yapıldığında stok yeri takibi yapılan malzemeler için stok yeri bazında giriş hareketi oluşmuyordu, düzeltildi.
6 WINERP-68796

 

GO3

İhracat
alt alt İşlemler
Go3 Setinde İhracat Operasyon Fişi Kaydetmek İstendiğinde Onaylama Tarihi Öncesi İşlem Yapılamaz Onay Tarihi 22 Temmuz 3103 Uyarısı Alınıyor
Go3 setinde ihracat operasyon fişi kaydedilmek istendiğinde onaylama tarihi öncesi işlem yapılamaz uyarısı alınıyordu, düzeltildi.
7 WINERP-69330 GO3
TigerPlus
Tiger3
TigerEnterprise
Tiger3Enterprise
Skonsol (Satış Konsolu)
alt alt Satış
Skonsol'da Satış Faturasına Barkodla Malzeme Satırı Eklendiğinde KDV Tutarı Silinmektedir.
Skonsol ürününde aynı ürün için barkod no veya ürün seç işlemi ile birden fazla giriş yapıldığında kdv tutarı siliniyordu, düzeltildi.
8 WINTLS-6216 GO3
TigerPlus
Tiger3
TigerEnterprise
Tiger3Enterprise
 
2.47.00.00 Versiyonda Pdf Formatında Mail Gönderimlerinde "Privileged instruction" Hatası Alınıyor
Pdf olarak form ve mektup gönderimlerinde hata alınıyordu ,düzeltildi.