Windows ERP

Wings Web uygulamasında nokta vuruşlu yazıcı kullanımı hakkında bilgiye bu makaleyi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Read more...

A4 formatına uygun standart tasarım özelliği hakkında bilgiye bu makalemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Read more...

Start3 ürününde ek vergi uygulamasıyla ilgili bilgiye bu makalemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz

Read more...

Bedelsiz e-İhracat faturaların nasıl girileceğine dair ayrıntılı bilgiye bu makalemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Read more...

Kayıt numaralama şablonundaki mevcut numara özelliği ile fiş ve faturalarda farklı serilerden fiş numarasının takip edilmesi sağlanabilmektedir. Bu özellik ile ilgili ayrıntılara makalemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Read more...

Yıl sonu devir işlemleri sırasında muhasebe hesap kartının üzerindeki seçilmiş olan döviz türü ile firmanın yerel para birimi farklı ise  işlem dövizi dikkate alınarak devir işleminin yapılması sağlanmıştır. Bu kapsamda Muhasebe Devri filtresine "Hareketler Üzerinden (Kartın Döviz Türüne Göre)" seçeneği eklenmiştir.

Read more...

Form tasarımlarında yer alan Gruplama özelliğinin kullanımı konusundaki detaylara bu makalemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Read more...

2.53.00.00 versiyonu ile beraber siparişlerin sevkinde miktar kontrolünün uygulamasında tolerans uygulanabilmesi amacıyla geliştirme yapılmıştır.Bu geliştirmenin detayları için bu makalemizi inceleyebilirsiniz.

Read more...

 

Elektronik defter uygulamasına dâhil olanlar tarafından ilgili olduğu ayı takip eden üçüncü ayın son gününe kadar Gelir İdaresi Başkanlığı Bilgi İşlem Sistemine yüklenmesi gereken “Elektronik Defter Beratları”nın yapısı revize edilmiştir.Söz konusu değişikliğe istinaden Gib’in yayınladığı duyuru için tıklayınız

Read more...

Kontrol  edilen malzeme fişi ve faturaların baskın bir şekilde görüntülenmesi hakkında detaylı bilgiye bu makalemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Read more...